Разлика помеѓу преработките на „Црква Света Софија (Софија)“

с
Бот Додава: de:Sweta Sofia (Sofia)
с
с (Бот Додава: de:Sweta Sofia (Sofia))
 
{{See also|Света Софија (појаснување)}}
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
 
[[bg:Света София (София)]]
[[de:Sweta Sofia (Sofia)]]
[[en:Hagia Sophia Church (Sofia)]]
[[es:Iglesia de Hagia Sofía (Sofía)]]
86.434

уредувања