Отвори го главното мени

Промени

Додаден 11 бајт ,  пред 9 години
с
Бот Додава: br:Ion
[[bg:Йон]]
[[bn:আয়ন]]
[[br:Ion]]
[[bs:Ion]]
[[ca:Ió (àtom)]]
46.384

уредувања