Разлика помеѓу преработките на „Меѓународна организација на трудот“

с
с (Бот Менува: eo:Internacia Organizaĵo de Laboro; козметички промени)
с (Бот Додава: et:Rahvusvaheline Tööorganisatsioon)
[[eo:Internacia Organizaĵo de Laboro]]
[[es:Organización Internacional del Trabajo]]
[[et:Rahvusvaheline Tööorganisatsioon]]
[[fa:سازمان بین‌المللی کار]]
[[fi:Kansainvälinen työjärjestö]]
2.774

уредувања