Региони на Грција: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
</td>
<td>
[[Слика:GreeceRegionsEnglishРегиони на Грција.png|Мапа која ги покажува регионите на Грција|десно|400px]]
</table>
 
13.850

уредувања