12 (број): Разлика помеѓу преработките

Додадени 18 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: war:12 (ihap)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: cs:12 (číslo))
с (Бот Додава: war:12 (ihap))
[[vi:12 (số)]]
[[vls:12 (getal)]]
[[war:12 (ihap)]]
[[xh:Ishumi elinambini]]
[[yi:12 (נומער)]]
109.264

уредувања