Отвори го главното мени

Промени

Додадени 30 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Додава: pnt:17 Τρυγομηνά
[[pam:Octubri 17]]
[[pl:17 października]]
[[pnt:17 Τρυγομηνά]]
[[pt:17 de outubro]]
[[qu:17 ñiqin kantaray killapi]]
46.384

уредувања