Хелен Келер: Разлика помеѓу преработките

Одземени 12 бајти ,  пред 12 години
с
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Менува: ml:ഹെലൻ കെല്ലർ)
[[lad:Helen Keller]]
[[lb:Helen Keller]]
[[ml:ഹെലൻ കെല്ലർ]]
[[ml:ഹെലന്‍ കെല്ലര്‍]]
[[mn:Хелен Келлер]]
[[mr:हेलन केलर]]
708

уредувања