Пулсар: Разлика помеѓу преработките

Одземени 12 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Менува: ml:പൾസാർ
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: eu:Pulsar)
с (Бот Менува: ml:പൾസാർ)
[[lt:Pulsaras]]
[[lv:Pulsārs]]
[[ml:പള്‍സാര്‍പൾസാർ]]
[[nl:Pulsar]]
[[nn:Pulsar]]
46.384

уредувања