Ербас А380: Разлика помеѓу преработките

Одземени 6 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Менува: ml:എയർബസ് എ380
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: lv:Airbus A380 Менува: ka:Airbus A380)
с (Бот Менува: ml:എയർബസ് എ380)
[[lt:Airbus A380]]
[[lv:Airbus A380]]
[[ml:എയര്‍ബസ്എയർബസ് എ380]]
[[mr:एरबस ए-३८०]]
[[ms:Airbus A380]]
1.530

уредувања