Разлика помеѓу преработките на „Љубомир Фрчкоски“

с (Брзо додавање категорија [[:Категорија:Министри за внатрешни работи на Република Македонија|Министри за внатрешни работи на Република М)
==Наводи==
{{reflist}}
 
 
{{МВР-министри}}
 
{{DEFAULTSORT:Фрчкоски, Љубомир}}