560-ти: Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: qu:560 watakuna
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: be-x-old:560-я)
с (Бот Додава: qu:560 watakuna)
[[no:560-årene]]
[[pt:Década de 560]]
[[qu:560 watakuna]]
[[ro:Anii 560]]
[[ru:560-е]]
109.264

уредувања