240-ти: Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: qu:240 watakuna
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: sr:240е)
с (Бот Додава: qu:240 watakuna)
[[no:240-årene]]
[[pt:Década de 240]]
[[qu:240 watakuna]]
[[ro:Anii 240]]
[[ru:240-е]]
109.264

уредувања