280-ти: Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: qu:280 watakuna
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: qu:280 watakuna)
[[no:280-årene]]
[[pt:Década de 280]]
[[qu:280 watakuna]]
[[ro:Anii 280]]
[[ru:280-е]]
109.264

уредувања