Отвори го главното мени

Промени

Одземени 19 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Брише: vi:Kitô giáo
[[uk:Християни]]
[[ur:عیسائی]]
[[vi:Kitô giáo]]
[[zh:基督徒]]
24.401

уредување