Разлика помеѓу преработките на „Фарс“

Додадени 39 бајти ,  пред 10 години
с
с (Бот Додава: ceb, id, sh, sr, tl, ur; козметички промени)
с (Бот Додава: bn:ফর্স প্রদেশ)
[[az:Fars (ostan)]]
[[bg:Фарс (остан)]]
[[bn:ফর্স প্রদেশ]]
[[bs:Fars (provincija)]]
[[ca:Província de Fars]]
46.384

уредувања