Разлика помеѓу преработките на „Арно (река)“

Додадени 13 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: sh:Arno; козметички промени
с (Бот Додава: sw:Mto Arno)
с (Бот Додава: sh:Arno; козметички промени)
 
== Надворешни врски ==
* [http://www.adbarno.it/cont/testo.php?id=1 Басенски власти на Арно] {{it}}
 
 
[[ru:Арно (река)]]
[[scn:Arnu]]
[[sh:Arno]]
[[simple:Arno River]]
[[sk:Arno (rieka)]]