Разлика помеѓу преработките на „Ролинг стоунс“

Додадени 52 бајти ,  пред 9 години
с
с (Бот Додава: pms:The Rolling Stones)
с (Бот Додава: co:The Rolling Stones, kk:The Rolling Stones)
[[bs:The Rolling Stones]]
[[ca:The Rolling Stones]]
[[co:The Rolling Stones]]
[[cs:The Rolling Stones]]
[[cy:The Rolling Stones]]
[[ja:ローリング・ストーンズ]]
[[ka:როლინგ სტოუნზი]]
[[kk:The Rolling Stones]]
[[ko:롤링 스톤스]]
[[la:The Rolling Stones]]