Разлика помеѓу преработките на „Берлин“

Одземени 209 бајти ,  пред 10 години
reverted test edits
(reverted test edits)
 
== Етимологија ==
<nowiki>F</nowiki>
 
== Историја ==
 
==
== F ==
 
==
== F ==
 
==
== F ==
==
==
==
 
== Географија ==
 
{| class="wikitable"
|-
! F
! D
! B
|-
| S
| A
| D
|-
| ред 2, клетка 1
| ред 2, клетка 2
| ред 2, клетка 3
|}
 
== Реони ==
73

уредувања