Разлика помеѓу преработките на „Јужен Океан“

Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
Бот Менува: ko:남극해
с (Бот Додава: yo:Southern Ocean)
с (Бот Менува: ko:남극해)
[[ka:სამხრეთის ოკეანე]]
[[kn:ದಕ್ಷಿಣ ಮಹಾಸಾಗರ]]
[[ko:남대양남극해]]
[[ku:Okyanûsa Başûr]]
[[la:Oceanus Antarcticus]]