Џ. Д. Селинџер: Разлика помеѓу преработките

Одземени 7 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Менува: de:J. D. Salinger
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: ro:J.D. Salinger)
с (Бот Менува: de:J. D. Salinger)
[[cy:J. D. Salinger]]
[[da:J.D. Salinger]]
[[de:JeromeJ. DavidD. Salinger]]
[[en:J. D. Salinger]]
[[eo:Jerome David Salinger]]
2.774

уредувања