Категорија:Статии на кои им треба контекст: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
Ред 1:
{{-}}<div style="float:right">{{{{PAGENAME}}-прогресПрогрес}}</div>
Оваа [[Википедија:Категорија|категорија]] за статии означени со {{tl|Контекст}} или {{tl|Време-контекст}}. Оваа категорија е [[Википедија:Самонаведување|самонаведување]].