Џ. Д. Селинџер: Разлика помеѓу преработките

Додадени 30 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: nds:Jerome David Salinger
[непроверена преработка][непроверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (Бот Додава: nds:Jerome David Salinger)
[[lv:Džeroms Deivids Selindžers]]
[[ml:ജെ.ഡി. സാലിംഗര്‍]]
[[nds:Jerome David Salinger]]
[[nl:J. D. Salinger]]
[[no:J.D. Salinger]]
86.434

уредувања