Џон Рокфелер: Разлика помеѓу преработките

Додадени 27 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: cy:John D. Rockefeller
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: ur:جان راک فیلر)
с (Бот Додава: cy:John D. Rockefeller)
[[bg:Джон Рокфелер]]
[[cs:John D. Rockefeller]]
[[cy:John D. Rockefeller]]
[[da:John D. Rockefeller, Sr.]]
[[de:John D. Rockefeller]]