Разлика помеѓу преработките на „Википедија:Често поставувани прашања“

нема опис на уредувањето
 
<noinclude>{{Помош содржина назад}}
{| width="100%" style="border: solid 2px #A3B1BF; background: #F5FAFF" |
|-
|</noinclude>
<h2 style="background-color:#cee0f2; border-bottom:0px; border: 1px solid #a3b1bf; text-align:center; padding-top:4px;">Често поставувани прашања (ЧПП)</h2>
{{Википедија ЧПП}}
 
Подоле се дадени повеќе видови на '''често поставувани прашања''' (или '''ЧПП''') во [[Википедија]].
 
*[[Википедија:Речник|Речник]]от на Википедија.
*[[Помош:Помош|Страницата за помош]].
|}
</noinclude>
__NOEDITSECTION__
__NOTOC__
 
[[Категорија:Википедија помош]]