Централна дивизија (НБА): Разлика помеѓу преработките

с
Бот Менува: ko:센트럴 디비전 (NBA)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: ko:센트럴 디비전)
с (Бот Менува: ko:센트럴 디비전 (NBA))
[[hu:Központi csoport (NBA)]]
[[it:NBA Central Division]]
[[ko:센트럴 디비전 (NBA)]]
[[no:Central Division]]
[[pt:Divisão Central (NBA)]]
14.744

уредувања