Разлика помеѓу преработките на „Фредерик Шопен“

Одземени 2 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Менува: it:Fryderyk Chopin
с (Бот Додава: sc:Frédéric Chopin; козметички промени)
с (Бот Менува: it:Fryderyk Chopin)
[[io:Frédéric Chopin]]
[[is:Frédéric Chopin]]
[[it:FrédéricFryderyk Chopin]]
[[ja:フレデリック・ショパン]]
[[ka:ფრედერიკ შოპენი]]
14.744

уредувања