180-ти п.н.е.: Разлика помеѓу преработките

Додадени 24 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: qu:180 watakuna kñ
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: qu:180 watakuna kñ)
[[ms:180-an SM]]
[[pt:Década de 180 a.C.]]
[[qu:180 watakuna kñ]]
[[ro:Anii 180 î.Hr.]]
[[ru:180-е до н. э.]]
109.264

уредувања