1150-ти: Разлика помеѓу преработките

Додаден 21 бајт ,  пред 12 години
с
Бот Додава: qu:1150 watakuna
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: sah:1150-с)
с (Бот Додава: qu:1150 watakuna)
[[nrm:Annaées 1150]]
[[pt:Década de 1150]]
[[qu:1150 watakuna]]
[[ro:Anii 1150]]
[[ru:1150-е]]
109.264

уредувања