Разлика помеѓу преработките на „Владимир Картов“

Додадени 64 бајти ,  пред 11 година
с
Брзо додавање категорија Македонски правници (со користење на HotCat)
с (Брзо додавање категорија Смоквица (со користење на HotCat))
с (Брзо додавање категорија Македонски правници (со користење на HotCat))
 
[[Категорија:Смоквица]]
 
[[Категорија:Македонски правници]]