Тулон: Разлика помеѓу преработките

Додадени 26 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: ka:ტულონი
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Брише: fa:تولون)
с (Бот Додава: ka:ტულონი)
[[it:Tolone]]
[[ja:トゥーロン]]
[[ka:ტულონი]]
[[la:Telo Martius]]
[[lt:Tulonas]]
109.264

уредувања