31 век п.н.е.: Разлика помеѓу преработките

Додадени 32 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: qu:31 ñiqin pachakwata kñ
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: tr:M.Ö. 31. yüzyıl Брише: he:המאה ה-31 לפנה"ס)
с (Бот Додава: qu:31 ñiqin pachakwata kñ)
[[pl:XXXI wiek p.n.e.]]
[[pt:Século XXXI a.C.]]
[[qu:31 ñiqin pachakwata kñ]]
[[ro:Secolul XXXI î.Hr.]]
[[ru:XXXI век до н. э.]]
10.025

уредувања