Разлика помеѓу преработките на „Сили на Оската“

Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
File:Flag of France.svg
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (File:Flag of France.svg)
Image:Flag of Thailand.svg|[[Сијам]] ([[Тајланд]])
Image:Flag of Manchukuo.svg|[[Манчукуо]]
Image:Flag of franceFrance.svg|[[Виши Франција]]
Image:Slovakia WW2 flag.svg|[[Словачка]]
</gallery>
3

уредувања