Тамил Наду: Разлика помеѓу преработките

Додадени 18 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: sw:Tamil Nadu
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: ace:Tamil Nadu)
с (Бот Додава: sw:Tamil Nadu)
[[sr:Тамил Наду]]
[[sv:Tamil Nadu]]
[[sw:Tamil Nadu]]
[[ta:தமிழ்நாடு]]
[[te:తమిళనాడు]]
109.264

уредувања