Разлика помеѓу преработките на „Западен Бенгал“

Додадени 19 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: sw:West Bengal
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: sw:West Bengal)
[[sr:Западни Бенгал]]
[[sv:Västbengalen]]
[[sw:West Bengal]]
[[ta:மேற்கு வங்காளம்]]
[[te:పశ్చిమ బెంగాల్]]
109.264

уредувања