Разлика помеѓу преработките на „22 јануари“

Додадени 25 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: gu:જાન્યુઆરી ૨૨ Брише: fj:22 January; козметички промени
с (Бот Додава: li:22 jannewarie)
с (Бот Додава: gu:જાન્યુઆરી ૨૨ Брише: fj:22 January; козметички промени)
 
{{Месеци}}
 
[[Категорија:Годишни денови|122]]
 
[[fi:22. tammikuuta]]
[[fiu-vro:22. vahtsõaastakuu päiv]]
[[fj:22 January]]
[[fo:22. januar]]
[[fr:22 janvier]]
[[gl:22 de xaneiro]]
[[gn:22 jasyteĩ]]
[[gu:જાન્યુઆરી ૨૨]]
[[gv:22 Jerrey Geuree]]
[[he:22 בינואר]]