Разлика помеѓу преработките на „Вилијам Шекспир“

Додадени 27 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: mg:William Shakespeare
(Откажано уредување 888381 (автор: 77.29.238.27 | Разговор))
с (Бот Додава: mg:William Shakespeare)
[[lt:William Shakespeare]]
[[lv:Viljams Šekspīrs]]
[[mg:William Shakespeare]]
[[ml:വില്യം ഷെയ്ക്‌സ്‌പിയര്‍]]
[[mn:Уильям Шекспир]]
59.415

уредувања