Централна дивизија (НБА): Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: ko:센트럴 디비전
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с Бот додава Шаблон: Без извори
с Бот Додава: ko:센트럴 디비전
Ред 34:
[[hu:Központi csoport (NBA)]]
[[it:NBA Central Division]]
[[ko:센트럴 디비전]]
[[no:Central Division]]
[[pt:Divisão Central (NBA)]]
109.264

уредувања