Разлика помеѓу преработките на „29“

Додаден 11 бајт ,  пред 10 години
с
Бот Додава: qu:29; козметички промени
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: qu:29; козметички промени)
== Починале ==
*
 
[[Категорија:1 век]]
 
[[pl:29]]
[[pt:29]]
[[qu:29]]
[[ro:29]]
[[ru:29 год]]