ЖС „Јегуновце“: Разлика помеѓу преработките

Додадени 45 бајти ,  пред 13 години
с
Брзо додавање категорија Јегуновце (со користење на HotCat)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Брзо додавање категорија Јегуновце (со користење на HotCat))
{{Никулец за железничка станица во Република Македонија}}
[[Категорија:Железнички станици во Република Македонија|Јегуновце]]
 
[[Категорија:Јегуновце]]