Разлика помеѓу преработките на „Разговор со корисник:Maksce“

→‎Форум: нова секција
(Создадена страница со: {{subst:добредојде|Kiril Simeonovski}})
 
(→‎Форум: нова секција)
----
Поздрав, {{#if:Kiril Simeonovski|[[Корисник:Kiril Simeonovski|Kiril Simeonovski]], {{CURRENTTIME}}, {{LOCALDAYNAME}}, {{CURRENTDAY}} {{LOCALMONTHNAME}} {{CURRENTYEAR}}|--[[User:Kiril Simeonovski|Kiril Simeonovski]] <small>([[User talk:Kiril Simeonovski|разговор]])</small> 14:36, 21 јануари 2010 (UTC)}}
 
== [[Форум]] ==
 
Hi there, if you want to delete the page add {{delete}} so an admin notices and deletes, regards. --[[User:Egmontaz|Egmontaz]] <small>([[User talk:Egmontaz|разговор]])</small> 15:00, 21 јануари 2010 (UTC)
73

уредувања