Разлика помеѓу преработките на „Анатомија на растенијата“

с
Бот Брише: fr:Morphologie végétale
с (Брзо додавање категорија Анатомија на растенијата (со користење на HotCat))
с (Бот Брише: fr:Morphologie végétale)
 
[[Категорија:Растителна анатомија]]
 
[[Категорија:Анатомија на растенијата]]
 
[[ast:Anatomía vexetal]]
[[de:Phytotomie]]
[[en:Plant anatomy]]
[[et:Taimeanatoomia]]
[[es:Anatomía vegetal]]
[[et:Taimeanatoomia]]
[[fr:Morphologie végétale]]
[[id:Anatomi tumbuhan]]
[[he:מורפולוגיה של צמחים]]
[[jv:Anatomi tetanduran]]
[[hu:Növényszervezettan]]
[[id:Anatomi tumbuhan]]
[[ja:植物解剖学]]
[[jv:Anatomi tetanduran]]
[[pl:Anatomia roślin]]
[[pt:Anatomia vegetal]]
[[ta:தாவர உடலமைப்பியல்]]
[[uk:Анатомія рослин]]
 
[[Категорија:Анатомија на растенијата]]
24.401

уредување