Фјодор I (Русија): Разлика помеѓу преработките

Додадени 26 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: gl:Teodoro I de Rusia
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: bs:Fjodor I, car Rusije)
с (Бот Додава: gl:Teodoro I de Rusia)
[[fi:Fjodor I]]
[[fr:Fédor Ier]]
[[gl:Teodoro I de Rusia]]
[[he:פיודור הראשון]]
[[hr:Fjodor I., ruski car]]
21.521

уредување