Сантиметар: Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: ast:Centímetru
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: ast:Centímetru)
[[ar:سنتيمتر]]
[[arz:سنتيمتر]]
[[ast:Centímetru]]
[[ay:Mitru patakachjata]]
[[be-x-old:Сантымэтар]]
109.264

уредувања