Отвори го главното мени

Промени

Додадени 16 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Додава: yi:1990ער
[[vi:Thập niên 1990]]
[[wa:Anêyes 1990]]
[[yi:1990ער]]
[[zh:1990年代]]
[[zh-min-nan:1990 nî-tāi]]
109.264

уредувања