Цветко Узуновски: Разлика помеѓу преработките

с
Брзо додавање категорија делегати на Првото заседание на АСНОМ (со користење на [[WP:HO
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с Бот додава Шаблон: Без извори
с Брзо додавање категорија делегати на Првото заседание на АСНОМ (со користење на [[WP:HO
Ред 14:
[[Категорија:Учесници во Шпанската граѓанска војна|Узуновски]]
[[Категорија:Партизани|Узуновски, Цветко]]
 
[[Категорија:делегати на Првото заседание на АСНОМ]]