Разлика помеѓу преработките на „Среќна Нова ’49“

Додадени 34 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: sr:Срећна нова '49.
с (Бот менува: cite web -> цитирана веб страница)
с (Бот Додава: sr:Срећна нова '49.)
 
{{МакедонскиФилм}}
 
[[en:Srećna nova '49.]]
 
[[Категорија:Филмови на Столе Попов]]
[[Категорија:Филмови од 1986]]
[[Категорија:Македонски филмови]]
 
[[en:Srećna nova '49.]]
[[sr:Срећна нова '49.]]
14.744

уредувања