Осакаров (округ): Разлика помеѓу преработките

Додадени 3.124 бајти ,  пред 12 години
Создадена страница со: {{Infobox Settlement |name =Осакаровка |settlement_type =Округ<!--For Town or Village (Leave blank for the default C...
(Создадена страница со: {{Infobox Settlement |name =Осакаровка |settlement_type =Округ<!--For Town or Village (Leave blank for the default C...)
(нема разлика)