Краеви во Русија: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: sr:Руски крајеви
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: sk:Kraj (Rusko))
с (Бот Додава: sr:Руски крајеви)
[[ru:Край (Россия)]]
[[sk:Kraj (Rusko)]]
[[sr:Руски крајеви]]
[[sv:Rysslands krajer]]
[[ta:ரஷ்ய கிராய்கள்]]
14.744

уредувања