Отвори го главното мени

Промени

Додадени 12 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Менува: vi:Giáo hoàng Symmacô
[[tl:Símaco]]
[[uk:Симах]]
[[vi:SymmachusGiáo hoàng Symmacô]]
[[war:Papa Simaco]]
[[zh:教宗西玛克]]
21.521

уредување