Предлошка:Земјоделство-никулец: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Шаблон:Agri-stub преместена како Шаблон:Земјоделство-никулец: Превод)
сНема опис на уредувањето
<div class="boilerplate metadata" id="stub"><table cellpadding="0" cellspacing="0" style="background-color: transparent;"><tr ><td >[[Image:traktor.jpg|40px|Трактор]]</td ><td >''&nbsp;Оваа статија поврзана со [[земјоделство]]то е [[Википедија:Што е никулец?|никулец]]. Можете да [[Помош:Како да уредам страница|помогнете]] со тоа што ќе ја [{{SERVER}}{{localurl:{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|action=edit}} проширите]''.</td ></tr ></table ></div >
[[Категорија:Земјоделски никулци]]